Iptv

Тестовий

грн. на місяць

Базовий

грн. на місяць

Стандарт+HD

грн. на місяць

Максимум+HD
З переліком каналів можна ознайомитися зателефонувавши до технічної підтримки.
Пристрої
  • Кінозал
  • 165 каналів

ВИБЕРІТЬ СВІЙ ПРИСТРІЙ

Пристрої

Android смартфон

Найкращою властивістю TRINITY-TV є телевізор в кишені! І не тільки телевізор … З вами завжди підбірка останніх фільмів і програм. Телевізійний і кінозал для смартфонів – ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті – достатньо доступу до інтернету. Завантажте додаток TRINITY-TV з PlayMarket, пройдіть безкоштовну активацію SMS і дозвольте розвагам завжди бути під рукою.

Встановити

Планшет Android

Хочете перетворити планшет на маленький телевізор? Це правильно! Використовуйте властивості планшета 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і подивіться найбільш оцінені канали, а також архів якісних фільмів і популярних шоу. Це все, що вам потрібно, щоб боротися з нудьгою! Завантажте додаток TRINITY-TV з Play-Market, перейдіть на безкоштовну активацію SMS і проводьте час з веселим контентом!

Встановити
Пристрої
Пристрої

Комп’ютер

Найпоширенішим пристроєм, на якому використовується TRINITY-TV, є комп’ютер! До ваших послуг, де ви отримуєте найбільш рейтинг телеканалів і кінотеатрів. Звичайно, на комп’ютері можна знайти що завгодно в інтернеті… Але тільки в нашому сервісі зібрані найкращі! Завантажте програму на комп’ютер і залиште постійний пошук.

Встановити

Телевізор

Ні для кого не секрет, що активація послуги TRINITY на сьогоднішній день є найпростішою з існуючих! Перейдіть до бібліотеки програм на телевізорі, знайдіть і встановіть програму TRINITY TV на телевізорі. Потім відкрийте додаток і найважча частина закінчена! Введіть свій номер телефону у відкритому вікні та натисніть кнопку “Надіслати”. Потім введіть код з текстового повідомлення у відповідне вікно, натисніть кнопку «активувати» і насолоджуйтеся послугою TRINITY!

Встановити
Пристрої
Пристрої

Консолі

Якщо телевізор не має функції SMART, не хвилюйтеся! ТРІНІТІ-ТВ може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки можна перетворити будь-який телевізор на сучасний пристрій. Процес цього перетворення не складний – вибирайте консоль, яка у вас є, і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у вас немає консолі – ви можете купити її у нас.

Встановити